Harmonogramy wywozu odpadów

Odbiór odpadów komunalnych odbywa się zgodnie z Uchwałą XXV/143/2017 Rady Miejskiej w Sokołowie Podlaskim z dnia 22 czerwca 2017r. w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.
TREŚĆ UCHWAŁY
REGULAMIN


INFORMACJA

Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Sp. z o. o. w Sokołowie Podlaskim informuje, że z dniem 01.03.2020 nastąpiły zmiany tras odbioru odpadów:

1. ulice Słoneczna, Krzywa, Ząbkowska przeniesione zostały z rejonu nr 5 do rejonu nr 2
2. ulice: Kolejowa, Kordeckiego, Gagarina przeniesione zostały z rejonu 6 do rejonu nr 5

Za utrudnienia przepraszamy.


Harmonogram wywozu odpadów dla miasta Sokołów Podlaski dla gospodarstw domowych i nieruchomości niezamieszkałych:

ROK 2020; marzec-grudzień

Rejon 1 .: PDF :.

Ulice: 3-GO MAJA , ANDERSA, BARTOSZOWA, BOH. WESTERPLATTE, DZIAŁKOWA, BOSCO, KSIĘŻYCOWA, LAZUROWA, MIODOWA, MONTE CASSINO, ORZESZKOWEJ, POWST. ŚLĄSKICH, POWST. WIELKOPOLSKICH, PRAWECKIEGO, SPACEROWA, ŚW. DOMINIKA SAVIO, ŚW. HUBERTA, ŚWITALSKIEGO, TĘCZOWA, WALECZNYCH, WIDOKOWA, WOJSKA POLSKIEGO, ZALEWSKIEGO,KORCZAKA, LEGIONÓW, SZMARAGDOWA, WYSOKA, PIŁSUDSKIEGO, ŚW. FRANCISZKA, ŚW. ANNY, ARMI KRAJOWEJ

Rejon 2 .: PDF :.

Ulice: BUDOWLANA,BULWAR, DŁUGA, GÓRSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KUŚNIERSKA, KRZYWA, MAGISTRACKA, MIĘDZYRZECKA, NIECALA, NOWA, OGRODOWA, OLSZEWSKIEGO, POLNA, POLOWA, PRÓŻNA, PRZECHODNIA, PRZESKOK, REPKOWSKA, RÓŻANA, SADOWA, SŁONECZNA, SZEROKA, TELIGI, WIATRAKI, WINNICE, ZĄBKOWSKA, ZDROJOWA, ŻRÓDLANA, DMOWSKIEGO

Rejon 3 .: PDF :.

Ulice: AKACJOWA, GRANICZNA, J. PAWŁA,KILIŃSKIEGO, KOLBEGO, KONWALIOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KWIATOWA, MAŁY RYNEK, MAŁA, NIECIECKA, PIĘKNA, PROSTA, SKWER NMP, SOSNOWA, SZEWSKI RYNEK, ŚWIERKOWA, WILCZYŃSKIEGO

Rejon 4 .: PDF :.

Ulice: CHABROWA, CZEKANOWSKIEGO, KOSOWSKA, KUPIENTYŃSKA, ŁOWIECKA, MALOWNICZA, MICKIEWICZA, MIŁOSZA, MAKOWA, MATEJKI, NORWIDA, OSIEDLOWA, PLENEROWA, PRUSA, SZKOLNA, WIOSENNA, WITOSA, ZAKĄTEK, ŻYTNIA, WRZOSOWA, MYŚLIWSKA

Rejon 5 .: PDF :.

Ulice: BAJKOWA, GAGARINA, JAŚMINOWA, KLONOWA, KOLEJOWA, KORDECKIEGO, KUBUSIA PUCHATKA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MALINOWSKIEGO, SIENKIEWICZA, SKŁODOWSKIEJ, SPORTOWA, ŚNIADECKICH, TARGOWA, TARTACZNA, TOPOLOWA, USTRONNA, ZAGŁOBY, ZAUŁEK, ZIELNA, ŻEROMSKIEGO, BACZYŃSKIEGO, WSPÓLNA, CMENTARNA, STADIONOWA

Rejon 6 .: PDF :.

Ulice: BŁĘKITNA,CHOPINA, JASNA, OLSZOWA,PLATYNOWA, PASTELOWA, PRZEMYSŁOWA, REYMONTA, ŚW. ROCHA, WĘGROWSKA, WOLNOŚCI, ZŁOTA, OL. WICHURY, ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH, 8-GO SIERPNIA, WOKULSKIEGO

Rejon 7 .: PDF :.

Ulice: AL. 550 LECIA, BOCZNA, FABRYCZNA, KOCHANOWSKIEGO, KRYSZTAŁOWA,LETNIA, RADOSNA, OKRĘŻNA, PARKOWA,POGODNA, REJA, WIEJSKA, WESOŁA, MIŁA, RELAKS, SPOKOJNA, ZACISZE, SIEDLECKA, CICHA, ROMANOWSKIEGO, PERŁOWA

Odpady niesegregowane .: PDF :.

Dotyczy: NIERUCHOMOŚCI BEZ SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW

ROK 2020
styczeń-luty

Rejon 1 -Ulice: 3-GO MAJA , ANDERSA, BARTOSZOWA, BOH. WESTERPLATTE, DZIAŁKOWA, BOSCO, KSIĘŻYCOWA, LAZUROWA, MIODOWA, MONTE CASSINO, ORZESZKOWEJ, POWST. ŚLĄSKICH, POWST. WIELKOPOLSKICH, PRAWECKIEGO, SPACEROWA, ŚW. DOMINIKA SAVIO, ŚW. HUBERTA, ŚWITALSKIEGO, TĘCZOWA, WALECZNYCH, WIDOKOWA, WOJSKA POLSKIEGO, ZALEWSKIEGO, KORCZAKA, LEGIONÓW, SZMARAGDOWA, WYSOKA, PIŁSUDSKIEGO, ŚW. ANNY, ŚW. FRANCISZKA, ARMII KRAJOWEJ

Rejon 2 – Ulice: BUDOWLANA,BULWAR, DŁUGA, GÓRSKIEGO, KOŚCIUSZKI, KUŚNIERSKA, MAGISTRACKA, MIĘDZYRZECKA, NIECALA, NOWA, OGRODOWA, OLSZEWSKIEGO, POLNA, POLOWA, PRÓŻNA, PRZECHODNIA, PRZESKOK, REPKOWSKA, RÓŻANA, SADOWA, SZEROKA, TELIGI, WIATRAKI, WINNICE, ZDROJOWA, ŻRÓDLANA, DMOWSKIEGO

Rejon 3 – Ulice: AKACJOWA, GRANICZNA, J. PAWŁA,KILIŃSKIEGO, KOLBEGO, KONWALIOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KWIATOWA, MAŁY RYNEK, MAŁA, NIECIECKA, PIĘKNA, PROSTA, SKWER NMP, SOSNOWA, SZEWSKI RYNEK, ŚWIERKOWA, WILCZYŃSKIEGO

Rejon 4 – Ulice: CHABROWA, CZEKANOWSKIEGO, KOSOWSKA, KUPIENTYŃSKA, ŁOWIECKA, MALOWNICZA, MICKIEWICZA, MIŁOSZA, MAKOWA, MATEJKI, NORWIDA, OSIEDLOWA, PLENEROWA, PRUSA, SZKOLNA, WIOSENNA, WITOSA, ZAKĄTEK, ŻYTNIA, WRZOSOWA, MYŚLIWSKA

Rejon 5 – Ulice: BAJKOWA, JAŚMINOWA, KLONOWA, KRZYWA, KUBUSIA PUCHATKA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MALINOWSKIEGO, SIENKIEWICZA, SKŁODOWSKIEJ, SŁONECZNA, SPORTOWA, ŚNIADECKICH, TARGOWA, TARTACZNA, TOPOLOWA, USTRONNA, ZAGŁOBY, ZAUŁEK, ZĄBKOWSKA, ZIELNA, ŻEROMSKIEGO, BACZYŃSKIEGO, WSPÓLNA, CMENTARNA, STADIONOWA, ZAUŁEK

Rejon 6 – Ulice: BŁĘKITNA,CHOPINA, GAGARINA, JASNA,KOLEJOWA, KORDECKIEGO, OLSZOWA,PLATYNOWA, REYMONTA, OLSZOWA, PASTELOWA, PRZEMYSŁOWA, REYMONTA, ŚW. ROCHA, WĘGROWSKA, WOLNOŚCI, ZŁOTA, OL. WICHURY, ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH, PRZEMYSŁOWA, 8-GO SIERPNIA, WOKULSKIEGO

Rejon 7 – Ulice: AL. 550 LECIA, BOCZNA, FABRYCZNA, KOCHANOWSKIEGO, KRYSZTAŁOWA,LETNIA, RADOSNA, OKRĘŻNA, PARKOWA,POGODNA, REJA, WIEJSKA, WESOŁA, MIŁA, RELAKS, SPOKOJNA, ZACISZE, SIEDLECKA, CICHA, ROMANOWSKIEGO, PERŁOWA

Odpady niesegregowane